Vis / skjul menu
Du meget velkommen
til at kontakte os på:



Luk kurven for at tilføje flere varer
0 varer
0,00 kr.



Din kurv er tom

Gå til kurv
pers.
3-5
basisfrugt 25, basis frugt 25 stk, frugtkurv, firmafrugt, frugtordning, frugtlevering

BasisFrugt 25 stk.


106,50 KR

pr. kurv

Bedømmelse 73 vurderinger

BasisFrugt 25 stk. fra FrugtKurven

Gør kontoret lidt mere indbydende med FrugtKurvens BasisFrugt 25 stk. frugtordning. Med denne FrugtKurv får du en kvalitetsorienteret løsning, der er perfekt til virksomheder, der ønsker at tilbyde deres medarbejdere en lækker pause i løbet af dagen.


Hvad indeholder BasisFrugt 25?


BasisFrugt 25 stk. er ikke bare en almindelig Frugtordning. Den indeholder 25 stykker håndfrugt med 5 forskellige typer frisk frugt, samt 2 x sæson frugt. Med FrugtKurvens Frugtlevering kan du være sikker på, at du får en Frugtordning erhverv, der er skræddersyet til virksomhedens behov. Og hvis du ønsker at tilføje lidt ekstra, kan du nemt inkludere FrugtSnacks til din kurv.

Gør en forskel på kontoret med en Firma Frugt erhverv løsning fra FrugtKurven. Med BasisFrugt 25 stk. får du ikke bare en Frugtordning, men en oplevelse.

Frisk Frugt til virksomheder og kontoret

Opdag FrugtKurvens Basisfrugt 25 stk, en frugtordning, der tilfører en ny dimension til jeres arbejdsplads. Denne frugtkurv er den perfekte måde at berige kontormiljøet på, skabt til virksomheder, der værdsætter friskhed og kvalitet.

Indholdet der Gør Forskellen


Med Basisfrugt 25 får I en håndplukket samling af 25 stykker frisk frugt, nøje udvalgt for at sikre variation og friskhed. Denne pakke er ideel for mindre teams, der ønsker at nyde frugtens friskhed i løbet af arbejdsdagen. FrugtKurven garanterer en frugtlevering, der er både bekvem og tilpasset jeres behov, hvilket gør det til en uundværlig del af hverdagen på kontoret.

Vælg FrugtKurvens Basisfrugt 25 og oplev, hvordan en simpel tilføjelse kan forvandle jeres arbejdsplads til et mere livligt og indbydende sted.

Tilføj en FrugtKurv der dækker jeres behov

Gør jeres arbejdsplads endnu mere indbydende med FrugtKurvens 'BasisFrugt 25 stk'. Denne frugtordning er den ideelle løsning for enhver virksomhed, der ønsker at berige deres medarbejderes daglige rutine med friske og lækre frugtvalg.

Hvad gør BasisFrugt 25 stk unik?


Denne specifikke frugtkurv fra FrugtKurven er ikke blot en standard frugtordning. Den indeholder en nøje udvalgt blanding af 25 stykker håndfrugt, fordelt på fem forskellige frugttyper, suppleret med sæsonens frugt. Denne kombination sikrer, at hver kurv bringer en frisk og varieret smagsoplevelse direkte til jeres kontor.

Invester i BasisFrugt 25 stk fra FrugtKurven i dag, og opdag en unik måde at berige jeres arbejdsplads på med frisk frugt. Denne frugtordning er ikke bare en service – det er en oplevelse, der forbedrer hverdagen på kontoret.

FrugtKurven præsenterer BasisFrugt 25 stk

Opgrader jeres arbejdsplads med FrugtKurven's BasisFrugt 25 stk. Denne eksklusive frugtkurv er designet til at forbedre ethvert kontormiljø med en mangfoldighed af friske frugter, nøje udvalgt for at imødekomme jeres firmafrugt behov.

Forkæl dig selv og dine kollegaer


BasisFrugt 25 stk fra FrugtKurven omfatter en rig sammensætning af 25 stykker håndplukket frugt, der repræsenterer fem forskellige typer plus sæsonens bedste valg. Denne frugtordning er ideel for virksomheder, der søger en praktisk og kvalitetsbevidst frugtlevering. Vælg BasisFrugt 25 stk for at tilføre et frisk pust til jeres kontor, og vis jeres medarbejdere, at I værdsætter deres velvære og arbejdsglæde.

Tag skridtet videre med FrugtKurven og gør BasisFrugt 25 stk til en fast del af jeres ugentlige rutine. Denne frugtordning er mere end blot en levering; det er et engagement i et sundere og mere dynamisk arbejdsmiljø.



Indhold


Basis Frugtkurv til ca. 3-5 pers.
Basis-kurven indeholder 25 stykker håndfrugt med 5 typer frisk frugt.
Bananer Æbler Pærer + 2 x sæson frugt


Klimaberegning


Denne kurvs frugter har en samlet klimabelastning på 2,07 kg CO2

6 x Bananer: 0,87 kg. CO2
7 x Æbler: 0,58 kg. CO2
5 x Pærer: 0,30 kg. CO2
5 x Sæsonfrugt 1: 0,29 kg. CO2
2 x Sæsonfrugt 2: 0,02 kg. CO2